overlay color

Nieuws

Jaarthema
18-10-2023
JAARTHEMA : ZET JE IN, LEEF JE UIT

Ook dit schooljaar zetten we weer een jaarthema in de kijker: Zet jezelf in, leef jezelf uit.

Zet jezelf in, want dan kunnen we samen ver geraken. Op Maris Stella geloven wij dat elke leerling kan groeien. Dus ga er allemaal voor, help elkaar en moedig elkaar aan om samen stappen vooruit te zetten. En na de inzet, volgt ook welverdiend uitleven. Hou die twee maar goed in balans.

Leef jezelf uit in de mooie omgeving die onze school te bieden heeft. Zet jezelf ook in om zorg te dragen voor al het groen en onze gebouwen. Dan blijft het een prachtige plek om je uit te leven.

Zet jezelf in en leef jezelf uit om ook als leerling een steentje bij te dragen aan de brede vorming van onze school. Dat kan via ‘Maris Stella leeft’. Gaande van een sporttoernooi, over een schoolkrant tot een wafelverkoop ten voordele van een goed doel.

Kortom, zet jezelf in en leef jezelf uit op Maris Stella. Zo wordt het zeker en vast een prachtig schooljaar. We wensen je dat van harte toe.